Jedną z podstawowych przyczyn zwrotu należności jest sposób, w jaki stowarzyszenie nie opisało swoim klientom biznesowym, kiedy i jak należy wypłacać saldo. W przypadku, gdy klienci biznesowi nie są zbyt dobrze wykształceni, że rachunki powinny być naprawdę rozliczane na czas, w tym momencie są możliwości, które zajmą się później, a nawet całkowicie zaniedbają płacenie. Upewnij się, że warunki płatności w twoim przedsiębiorstwie są wyraźnie podane w formie papierowej każdemu klientowi biznesowemu.Debt collection agency

Szybko wystawiaj rachunki i wysyłaj wyciągi przez cały czas

Jeśli nie masz stałego procesu fakturowania i naliczania opłat, zdobądź je. Wiele przypadków, w których firma nie zapłaciła, ponieważ nigdy nie zostały ostatnio obciążone, a ponadto nigdy nie zostały spłacone w terminie. Ta szczególna okoliczność zwykle ma miejsce w małych lub późniejszych organizacjach, biorąc pod uwagę, że zazwyczaj brakuje im personelu i kapitału.

Użyj żądanej usługi adresowej

Bez wątpienia jednym z najtrudniejszych problemów windykacji długów jest znalezienie pominiętego klienta biznesowego windykacja długów. Prawie wszystkie organizacje muszą uzyskać informacje na temat tej konkretnej usługi świadczonej pocztą. Wszelkie oświadczenia lub wiadomości przesyłane z organizacji lub biura zawodowego powinny zawierać słowa Koperty adresowe, o które zwrócono się z prośbą o usługę adresową, tuż pod adresem przyjazdu w lewym górnym rogu. W przypadku braku możliwości wysłania wyciągu lub rachunku do klienta, który przeprowadził się bez oświecenia Cię w sprawie nowego adresu, a warunki, których dotyczy prośba o usługę adresową, pojawiają się w formularzu, poczta sprawdza te szczegóły i zwraca kopertę na z żółtą naklejką, która przedstawia nowy obszar lub dodatkowe odświeżone fakty. W przypadku braku możliwości wysłania przez klienta żądania wysłania za pośrednictwem urzędu pocztowego, urząd pocztowy przekaże kopertę klientowi i dostarczy strukturę nr 3547 z odświeżonym adresem i poprosi o ok. 50 centów. Pozwoli to zachować pliki adresowe później.

Skontaktuj się z Delinquent Debts Bardziej normalnie

Żadne prawo nie mówi, że możesz rozmawiać z klientem biznesowym co miesiąc. To doskonały plan, aby dzwonić do dłużników co 5–10 dni. Pozwoli ci to miłosiernie pomóc klientowi biznesowemu w zapamiętaniu warunków płatności.

Użyj własnego arkusza starzenia, a nie swoich uczuć

Liczne firmy (lub dobroduszne osoby na personelu) pozwoliły, aby rekordowy wiek wykraczał poza możliwość uzyskania go w zasadzie, ponieważ ona lub on pomyślał, że klient najprawdopodobniej wyśle ​​prędzej czy później. Chociaż zdarzają się liczne przypadki nieregularnych okoliczności, naprawdę nie ma szans, że nie zostaniesz spłacony, ktoś, w przeważającej części, który najwcześniej skontaktował się z dłużnikiem, jest spłacany. Trzymaj się swojego systemu i rozwoju. Wkrótce zrozumiesz, kto zamierza z całą pewnością zapłacić, a kto nie. Następnie możesz rozważyć odpowiednią aktywność, gdy poznasz status.